Arama
Flitreler
Kapat

Hakkımızda

 

BİPERDE NEDİR ?

Biperde perakendeci ile fabrikayı aracısız buluşturan her perakendecinin direk fabrikadan perde almasını sağlayan sanal alışveriş sitesidir.

BİPERDE KİMDİR?

Biperde bir Bilgin Group markasıdır. Bilgin Group Tuzla’da 9.000 m2 alan içerisinde konumlanmış tamamen entegre olmuş bir fabrikadır. 9.000 m2 alan içerisinde örgü kumaş üretimi (aylık 2.200,000 m2), fantezi brode ve kord ipi üretimi ( aylık 40 ton ), boyahane hizmeti ( aylık 300 ton ) ve brodeli tül perde üretimi (aylık 120.000 mt) yapılmaktadır. Bilgin Group kendi alanında daima daha iyi daha yeni ve daha ucuza ürün üretip satmayı hedeflemiştir. Bilgin Group 2012 senesi öncesine kadar yarı mamül üretip Türkiye ‘deki bütün brodecilere yarı mamül ve boyahane hizmeti vermekteydi 2012 senesinden beri ise kendi brode makineleri ile tüm dünyaya brodeli tül ihracatı yapmaktadır. Biperde markası ile de farklı bir vizyonla ürünlerini tüketici ile buluşturmak istemektedir.

NEDEN BİPERDE?

Biperde en yeni ürünleri en hızlı ve ucuza, 1 top tülü bile direk fabrika fiyatına aracısız satın alabilmek için kullanabileceğiniz güvenli bir alışveriş sitesidir.

BİPERDE NASIL ÇALIŞIR?

Biperde internet üzerinden sadece perakendecilerin form doldurarak alacakları üye no ve şifre ile fiyatları görebilecekleri ve istenilen üründen istenilen miktarda sipariş verilerek güvenle alışveriş yapabilecekleri bir platformda çalışır. İlk alışverişden sonra adresinize gönderilen kendi adınıza düzenlenmiş Biperde üyelik kartı ile alış-veriş yaptıkça kazanmaya devam edeceksiniz. Biriken puanlarla çeşitli hediyeler veya ekstra indirimler kazanabilirsiniz. Sitemizde kampanyalar ile ilgili belirli zamanlarda çeşitli duyurular yayımlanacaktır.

BİPERDE NEREDE?

Biperde Türkiye ‘nin her yerinde bütün perdecilerde yerini almaya hazırlanıyor.

9 Taksit İmkanı
Toplu Alımlar İçin Fiyat Teklifi